1

Temat: Krople esberitox N

Witam wszystkich. Jestem mamą 4 letniej dziewczynki. Ostatnio chorowala ponad 3 tygodnie na oskrzela i plucka - najpierw miala jeden antybiotyk dosutsnie , potem zastrzyki i poem trzeci znowu doustnie - gdy choroba sie skonczyla lekarka przypisala lek na wzmocnienie organizmu o nazwie Esberitox N - czy ktos z Was uzywal to dla swego dziecka ? czy ten lek jest dobry ? oraz przez jakie okres go podawaliscie ? Proszę o odpowiedzi.

2

Odp: Krople esberitox N

Ja mojemu dziecku Esberitox starałam się stosować po każdym antybiotyku przez 2 miesiące. Jeśli tego nie zrobiłam następowała choroba po chorobie, co 2 - 3 tygodnie. Po esberitoxie choroba nie nawracała. Pomimo informacji w internecie że jest on bez recepty apteki chcą recepty. Bez recepty jest jedynie wyciąg z jezówki (w różnych wersjach). Ale esberitox zawiera coś więcej. I mocniej działa. Zachęcam do stosowania.

3

Odp: Krople esberitox N

Po raz pierwszy dałam synkowi esberitox z wypisu lekarza. Dziecko miało wtedy rok i trzy miesiące. A więc chyba nie szkodzi malutkim dzieciom. Jest to wyciąg z ziół. Potem, widząć że działa, zawsze prosiłam o wypisanie recepty. Zwykle po jakiejś chorobie. W tej chwili oprócz esberitoxu daję dziecku Detox. A co do kropelek to uważam, że są naprawdę skuteczne i moge je z czystym sumieniem polecić dla Waszych maluchów.

4

Odp: Krople esberitox N

Moj synek ma teraz 3 latka, esberitox dostawal juz rok temu prawie przez trzy miesiace. Wypil butelke i byla przerwa na okolo 2 tygodnie, pozniej pil dwa tygodnie i taka sama przerwa. W tym roku dostawal tylko wtedy gdy "cos" zaczynalo go brac, wiec odpukac cala zima bez antybiotyku, ale w tym roku dostawal jeszcze ritinacee profilaktycznie. Oczywiscie nie jednoczesnie z esberitoxem. Także polecam te kropeki, bez obaw można je podawać.

5

Odp: Krople esberitox N

Esberitox to modulator immunologiczny-ma za zadanie stymulować organizm do bronienia się przed chorobą. Jest to lek ziołowy więc bezpieczny dla dzieci,ale przy odpowiednim dawkowaniu. 
Pediatra zawsze nam wyjaśnia po co daje dany lek i jakie ma on spełniać zadanie. Co do dawkowania to schemat wygląda tak: 2 tyg. podajemy,2 tyg. przerwy i tak przez 3 miesiace. następna kuracje mozna zrobić dopiero za rok,bo inaczej rzeczywiście mozna zaszkodzić.