1 2015-10-09 09:00:16

Temat: Jakie są Wasze ulubione słodycze

Czesć. Sama jestem totalną miłośniczką czekolady.Czym Wy się lubicie zajada na co dzień?

2 2015-10-09 10:20:38

Odp: Jakie są Wasze ulubione słodycze

Powiem Ci,że ja również lubię czekolade.Bardzo smakuje mi czekolada Jedyna Wedla.Jest to deserowa czekolada z duża zawartością kakao. Jedna czy dwie kosteczki na drugie śniadanie zawsze daje mi z rana kopa do pracy. Czekolada stymuluje wydzielanie endorfin tak więc o wiele lepiej mi się pracuje.
Poza tym bardzo dobrze kojarzy mi się ptasie mleczko. Zawsze dostawałam je od rodziców z różnych okazji. Obecnie staram się je dawać również swoim dzieciom. Smaczne jest tradycyjne waniliowe ale Wedel w ostatnim czasie wypuścił również mleczko o smaku frappe. Mozna je mrozić i powiem Ci,ze jest równie smaczne.

3 2015-10-09 21:04:55

Ja uwielbiam batony czekoladowe z dodatkami różnymi i wafelki nadziewane polane czekoladą. Generalnie lubię wszystko co z czekoladą smile Nawet zjem gorzką naturalną raz na jakiś czas. Czasem potrafię zjeść na raz pół czekolady. smile

4 2016-11-25 11:31:45

Uwielbiam czekoladę białą z jagodami goji ze Swojskiej Piwniczki smile

5 2017-03-28 06:56:11

Oj mam ich wiele:
ptasie mleczko
żelki
czekolada deserowa
no i nugaty ( najsmaczniejsze nugaty pod słońcem jadłam jak byłam w Grecji, która specjalizuje się właśnie w nugatach.....).

Ostatnio również staram się sama piec. Szczegolnie na tygodniiu jak robię sobie przerwę w pracy i fajnie jest zjeść do kawy jakies domowe ciastko ( czasami sama przynoszę ciasto czasami moje kolezanki)
https://www.przepisy.pl/przepis/mazurek-orzechowy-6257

Na tej stronie jest przepis na mazurek orzechowy. Najsmaczniejszy jaki jadłam smile

Ostatnio edytowany przez jmali (2017-03-28 06:56:53)