Temat: Czy lubicie swoją pracę?

Czy praca jaką wykonujecie daje Wam satysfakcję oraz czy ją lubicie?

I czy planujecie pozostać przy tym co robicie czy planujecie zmienić?

2

Odp: Czy lubicie swoją pracę?

Praca to praca. Jestem osobą młodą, dlatego staram się złapać jak najwięcej doświadczenia, więc pewnie ją zmienię za jakiś czas.

3 Ostatnio edytowany przez Katia (2018-10-02 13:30:53)

Odp: Czy lubicie swoją pracę?

Nie jestem pewna czy lubie pracę na pełen etat jaka obecnie wykonuję. Jest dosć wymagająca ale za to pewna oraz mam dość dobre przywileje ( jest to praca urzednicza)

Za to bardzo lubię pracę dodatkową jaką się zajmuję już od dobrych kilku lat. Jest to sprzedaż kosmetyków Oriflame, które bardzo lubię sama i które mają duze wzięcie wśród innych tak wiec można zarobić tutaj bardzo dobre pieniądze. Jesli chcecie zacząć to na tej stronie www jest możliwość zarejestrowania sie oraz dostania darmowego katalogu do promowania .

4 Ostatnio edytowany przez Marcela (2018-10-04 09:56:49)

Odp: Czy lubicie swoją pracę?

Owszem, lubię swoją pracę, bo wiem, że robię coś pożytecznego, coś dobrego dla innych ludzi, dla kraju. Komuś może się to wydawać błahostkami, ale ja mam świadomość, że to, co robię ma sens. I tak, jak ważne są stanowiska, które w moim mieście piastują takie osoby jak Dariusz Dumkiewicz, abp Budzik czy ppkł Robert Kasperczuk tak też moja skromna osoba jest ważna, choć o mnie nie napiszą na portalu wojskowym http://bdowwb.wp.mil.pl/pl/3_513.html Myślę, że każda praca, jeśli jest wykonywana dobrze i nie jest tylko fikcyjnym stanowiskiem, ma sens i przynosi korzyść i może być lubiana.

5

Odp: Czy lubicie swoją pracę?

W życiu wiele potrafi się zmienić, również branża w jakiej pracujemy. Wszystko za sprawą postępu technologicznego jaki miał miejsce na przestrzeni ostatnich lat. Dlatego tak ważne jest by mieć konkretne oczekiwania, szczególnie jak mamy określoną specjalizację czy przysłowiowy "fach w ręku". Najważniejsza jest atmosfera w pracy, a co za tym idzie ludzie z jakimi współpracujemy. Stąd też tak wiele firm szuka narzędzi by wyłapać wszystkie nieprawidłowości. Bardzo cenieni są sygnaliści - https://whiblo.pl/ ponieważ to osoby dbające o środowisko pracy. Nie bez powodu zostały uchwalone ustawy broniącej ich działań.