1

Temat: stress - możesz go pokonać

zobacz -
jak pokonać stres - kilka skutecznych porad // Edward metodagayalama

BEZ REKLAM

2

Odp: stress - możesz go pokonać

W walce ze stresem ważne jest wiele czynników. Wiem to stąd, że miałam w życiu okres wielkich nerwów i stresów, a dzięki stronie Adamed.Expert nauczylam sie skutecznych metod jak sobie z tym radzic. Sprawdzcie sobie w wolnej chwili sa doskonale cwiczenia na walke ze stresem, ktore sa bardzo skuteczne!

3

Odp: stress - możesz go pokonać

ciagle się uczę walki ze stresem, nie jest to takie proste, całyc zas mam konflikt między tym czego oczkują ode mnie w pracy a tym co bym sama chciała robić, każdy zień w pracy to jeden wielki stres, kupiłam sobie kilka dni temu nervomix control na nerwy, bo chyba w pracy oszaleję do końca roku, nie cierpię tego okresu bo jest nawięcej pracy, trzeba zamknąć rok, w grudniu to już w ogóle szaleństwo, każdy już jest głową w domu a pracową ctrzeba

4

Odp: stress - możesz go pokonać

Oczywiście że można, ale z pomocą kogoś doświadczonego. Ja ogólnie jestem osobą bardzo nieśmiałą, także nowa praca była dla mnie bardzo dużym wyzwaniem. Suplement diety Nervomix też bardzo dużo mi pomógł, świetnie łagodzi stres który u mnie jest dość mocno wyczuwalny.

5

Odp: stress - możesz go pokonać

Fajnie, że można znaleźć pomoc, że chcesz pomagać. Tego nigdy nie za wiele.

6

Odp: stress - możesz go pokonać

Wszystko fajnie, suplementy raczej nie pomogą, jak już to chwilę i na same objawy. Jak się nie pokona przyczyny swojego stresu to się człowiek będzie całe życie męczył i wywalał kasę na jakieś nieskuteczne środki.

7

Odp: stress - możesz go pokonać

Zgadzam się. Jak ktoś sobie bardzo nie radzi to to jest praca dla psychologa no i też znalezienie sobie jakichś aktywności które pomogą rozładować ten stres.