1 Ostatnio edytowany przez muza16 (2018-12-01 19:07:33)

Temat: Optymalizacja stron

Witam
Potrzebuję pomocy firmy zajmującej się optymalizacją stron internetowych. Póki co trafiłam na taką: https://www.inseo.pl/seo-optymalizacja-stron/ Możecie coś jeszcze polecić? Z góry dziękuję.

2 Ostatnio edytowany przez evelina (2018-12-04 13:31:47)

Odp: Optymalizacja stron

Warto zwrócić się do agencji interaktywnej. Znajomi zakładając stronę internetową skontaktowali się z agencją SOLV i od razu była poprawnie zoptymalizowana, gdyż brali pod uwagę również pozycjonowanie. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie www.solv.pl/uslugi

3

Odp: Optymalizacja stron

Każdy gdzieś tam trafił na jakąś dobra agencję;) Ja na pewno mogę polecić agencje Proformat, bardzo dobry kontakt z prowadzącymi projekty wink Poza tym ceny równiez sa w porządku. jeszcze co do projektów, to każdy jest dobierany indywidualnie. wink

4

Odp: Optymalizacja stron

A jak samodzielnie zoptymalizować stronę?

Dzisiaj mam ochotę na... smile

5 Ostatnio edytowany przez Ves (2023-03-16 12:55:01)

Odp: Optymalizacja stron

Nie wiem czy samodzielnie będziesz w stanie to zrobić. Trzeba mieć jednak pewne doświadczenie w takich realizacjach. Poza tym samodzielnie bez doświadczenia można czasami narobić wiele szkody niż pożytku.
Dobrze będzie skontaktować sie z firma, która profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem oraz optymalizacją stron internetowych i na miejscu powinni Ci doradzić jakie działania dobrze jest powziąć.

Możesz skontaktować się na przyklad z agencją Wzrosty:
https://wzrosty.pl

Mają duże doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych.