Temat: Dieta

Co możecie powiedzieć o najważniejszych zaletach cateringu dietetycznego i na co w ogóle powinien postawić początkujący?

2

Odp: Dieta

Na klasycznej diecie pudełkowej jestem od dwóch miesięcy z dietapremium.pl/. Mieszkam w okolicach Warszawy. Dieta 1500 kcal spokojnie mi na dzień wystarczy, w kuchni nic nie robię dosłownie, tylko wodę dokupuję i czasami jakaś lekka kawa wpadnie. Waga przez dwa miesiące ze 140 kg na 128 kg, więc jestem bardzo zadowolony. Pewnie z pół roku będę ogarniał, a później się zobaczy.

3 Ostatnio edytowany przez kricza (2023-10-02 11:47:15)

Odp: Dieta

Jaka kawa jest najzdrowsza? Zakładając jej regularne picie?
Które polecacie z tych - https://rankingiproduktow.pl/ranking-ka … arnistych/ ?
Te na czele listy czy jakieś zupełnie inne?
Doświadczenia?

Odp: Dieta

Dieta to pojęcie jakie zbyt często źle definiujemy. Zazwyczaj jest to jakiś okres czasu w którym przestrzegamy wytycznych. W praktyce to powinien być styl życia jakie zmieniamy w dłuższej perspektywie. Tylko wtedy możemy liczyć na wprowadzenie realnych zmian oraz uzyskania pełnego zdrowia. Oczywiście oprócz samej diety bardzo ważne jest też odpowiednie nawodnienie. Dlatego najważniejszym zagadnieniem do poznania będzie woda alkaliczna na co pomaga - https://alcalia.pl/ ponieważ to podstawa. Bardzo często jest wybierana przez ludzi spędzających aktywnie czas.