Temat: Witaminy

Bierzecie jakieś suplementy, witaminy?

2 Ostatnio edytowany przez Anima (2019-04-02 13:00:16)

Odp: Witaminy

Sporadycznie przyjmuję jakiekolwiek suplementy. Jeśli coś kupuję z tego rodzaju, to głownie żelki witaminowe dla dzieci http://www.vibovit.pl/produkty/witaminy … rki-zelki/ Moje dzieciaki je uwielbiają, a przy okazji mają dodatkowe witaminy i minerały. Też od nich czasem skubnę.

3

Odp: Witaminy

Bierzecie. Witaminę D, od czasu do czasu inne i suplementy ze skrzypem i pokrzywą na włosy.

4

Odp: Witaminy

witaminę c i d

Odp: Witaminy

b12, ze względu na weganizm

6

Odp: Witaminy

W sumie to zazwyczaj biorę po prostu zestaw witamin, w których w miarę wszystko jest, bo jakbym miała brać wszystkie tabletki oddzielnie to o połowie bym zapomniała pewnie.

7

Odp: Witaminy

Na doz.pl w kategorii DOZ PRODUCT masz ogromny wybór różnych witamin dla różnych grup wiekowych. Na pewno coś dla siebie znajdziesz.

8

Odp: Witaminy

Teraz zaczęłam brać zestaw witamin i minerałów geriamoc,  po nich mam więcej energii, lepsze samopoczucie, poprawiła się też koncentracja i już tak nie zapominam jak wcześniej smile

9

Odp: Witaminy

Najbardziej skuteczny preparat witaminowy dla dorosłych to dla mnie bez dwóch zdań Geriamoc, który dodaje sił, wzmacnia układ immunologiczny i uzupełnia niedobory witamin i mikroelementów, pobudza aktywność.Jestem bardzo zadowolona z efektów.

10 Ostatnio edytowany przez Ola83 (2023-09-13 18:49:45)

Odp: Witaminy

Zdrowe odżywianie to podstawa naszego zdrowia w dłuższej perspektywie czasu. Ludzie niestety nie mają zazwyczaj czasu by dbać o to co jedzą. Stąd też tak duży wysyp różnego rodzaju "chorób cywilizacyjnych" jakich przecież można uniknąć. Wystarczy zobaczyć na to jak odżywiali się nasi dziadkowie, nie było w ich diecie z pewnością tak dużej liczby przetwarzanych produktów. Dlatego zawsze możemy zacząć gotować w domowym zaciszu, wybierając wysokiej jakości składniki jak mięso czy warzywa. Oczywiście nie zawsze będzie w stanie zapewnić wszystkich witamin naszemu organizmowi, stąd też tak popularne są suplementy diety np. beta-karoten - https://mybionic.pl/dolegliwosci/wzrok/beta-karoten Dzięki niej zachowamy idealny balans.