1

Temat: Czy warto jest kupować firmowe okulary przeciwsłoneczne

Moze ktoś z Was ostatnio kupował sobie okulary przeciwsłoneczne? Czy warto jest inwestować w firmowe droższe modele?

Dzisiaj mam ochotę na... smile

2 Ostatnio edytowany przez Katia (2019-01-24 10:52:42)

Odp: Czy warto jest kupować firmowe okulary przeciwsłoneczne

W przypadku tanich okularów filtr jest często podrabiany. Takie byle jakie, przyciemniane szkła mogą bardziej naszym oczom zaszkodzić niż pomóc, gdyż spowodują, że źrenice nadmiernie się rozszerzą i pochłoną większą ilość promieni (w tym również promieni UV) niż gdybyśmy w ogóle nie zakładali  okularów.

Bezpieczne okulary przeciwsłoneczne nie zniekształcają kolorów i kształtów. Dodatkowo poprawiają jakość widzenia i pozwalają patrzeć na słońce bez dyskomfortu dla oczu. Dobre okulary oznaczone są literami CE oraz UV 400. A takie okulary jednak troche kosztuja.... Jesli chciałabyś sobie sprawić coś porządnego, polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://aurum-optics.pl/p/4428/79071/ok … eczne.html

W sklepie obecnie mają promocje na okulary firmy Ray ban.

3 Ostatnio edytowany przez maltanka (2019-09-11 21:59:24)

Odp: Czy warto jest kupować firmowe okulary przeciwsłoneczne

Zdecydowanie warto. Markowe modele mają to do tego, że lepiej wyglądają, są wykonane z lepszych materiałów i oczywiście mają więcej właściwości. Na przykład tutaj  https://www.twojesoczewki.com/104-okula … ne-ray-ban - dostaniesz okulary korekcyjne przeciwsłoneczne znanej marki jaką jest Ray-Ban (klasyczne też są dostępne)

msadvertising.pl

Odp: Czy warto jest kupować firmowe okulary przeciwsłoneczne

W takich tematach zazwyczaj udzielają się ludzie szukający wiecznie oszczędności oraz dbających o swoje zdrowie. Pytanie jakie trzeba sobie zadać: co będzie bardziej opłacalne w dłuższej perspektywie? Zdaniem większości to opcja numer dwa. Nie ma nic cenniejszego niż nasz wzrok, szczególnie gdy jesteśmy aktywni fizycznie. Trudno sobie wyobrazić jazdę na rowerze, w trudnych warunkach atmosferycznych czy słońcu bez odpowiedniej ochrony oczu. Wtedy nieocenione będą okulary sportowe - https://www.brylano.com/pl/c/Sportowe/15 znanych na rynku marek. To jedyna gwarancja tego, że zostały wykonane zgodnie ze wszystkimi normami oraz z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu posłużą nam przez długie lata, pozwalając cieszyć się z bycia aktywnym.