1

Temat: E-papieros - pomógł Wam?

Chcę rzucić papierosy, ale nie mam wystarczająco silnej woli. Zastanawiam się czy jeśli kupię e-papierosa, to będzie mi łatwiej? Jakie macie doświadczenia z tym? Jaki byście mi polecili?

2

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Jeśli nie masz silnej woli, to jakimkolwiek sposobem bedzie Ci cięzko odzwyczaic się od papierosów. Czy próbowałaś juz wcześniej innych metod? Tzn. plastrów, tabletek lub gum? Wydaje mi się, że e-papieros jest dobry dla osób, które nie tyle potrzebują nikotyny, ale odruchowo sięgają po papierosa-z nawyku do jego zapalania, potrzymania itd. Chodzi mi o traktowanie palenia jako zespołu naturalnych czynności wykonywanych w określonych sytuacjach czy porach dnia. Możesz oczywiście spróbować, lecz niezaleznie od środka antynikotynowego, musisz chcieć sie odzwyczaić. Byćmoże potrzebujesz jakiegoś bodźca, który zniechęci Cię do papierosów. Przelicz sobie np. ile wydajesz miesiecznie i rocznie na ten nałóg i pomyśl co innego mogłabyś z tymi pieniędzmi zrobić, zamiast "puszczenia ich z dymem"

3

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Ania ja przerzuciłam się na e-papierosa trzy miesiące temu i muszę Ci powiedzieć, że u mnie zadziałał:) W ogóle nie ciągnie mnie do zwykłych papierosów już i nawet już ich "zapach" mnie odrzuca, co wcześniej wydawało mi się niemożliwe. Oczywiście każdy jest inny, i Ty możesz reagować inaczej, ale wg mnie warto żebyś spróbowała smile W e-papierosach fajne jest to, że możesz kontrolować i stopniowo zmniejszać dawkę nikotyny, którą dostarczasz organizmowi, a to jest najlepsze rozwiązanie. Fakt pali się to trochę inaczej niż normalnego fajka, ale idzie się przyzwyczaić. A jak dobierzesz sobie swój ulubiony smak liquidu, to wtedy będzie jeszcze łatwiej:) Ja na razie ze smakami eksperymentuję, próbuję różnych, ale chyba najbardziej odpowiadają mi owocowe smile Natomiast co do polecenia e-papierosa, to ja mogę Ci tylko napisać jakiego ja mam - jest to model nieprzypominający w ogóle zwykłego papierosa, bardziej kojarzy mi się z cygarem. Ale taki kupiłam sobie celowo, aby nawet wzrokowo i "dotykowo" odzwyczaić się od trzymania fajki w palcach. Kupiłam dokładnie taki model jaki masz w tym sklepie: http://e-dymek.pl/index.php?p455,e-papi … -2go-basic Chociaż masz tam też do wyboru jeszcze coś takiego: http://e-dymek.pl/index.php?p476,e-papi … -lub-bialy Jaki wybierzesz, to już tylko zależy od Twoich potrzeb:)

4

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Mi niestety nie pomógł,
ale na szczęscie udało się rzucić:)
Z dnia na dzień...

A ja sobie lubię o zdrowiu wiedzieć więcej:)

5

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

PolaWroc napisał/a:

Mi niestety nie pomógł

Być może e-papieros Ci nie pomógł, bo dobrałaś sobie albo zły model albo za małą dawkę nikotyny na początek? Kupując e-papierosa trzeba jednak na te aspekty zwrócić uwagę. Z czasem dobrałabyś też smak i aromat, który Tobie najbardziej by odpowiadał i byłoby jeszcze łatwiej smile Ale najważniejsze, że okazało się, że masz tak silną wolę, że potrafiłaś rzucić papierosy bez "wspomagaczy" :-) Niestety, większość z nas musi sobie pomagać w inny sposób. I na szczęście ktoś wymyślił te elektroniczne papierosy ;-)

6

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Niby tak,
ale czy dobieranie jak to ujęłaś "smaków i aromatów" nikotyny z epapierosa to nie jest mniej więcej "zamienił stryjek siekierkę na kijek"...?
Choć i tak myślę, że bardziej pomogłaby e fajka niz te tabletki nikłitinowe śmierdzące

A ja sobie lubię o zdrowiu wiedzieć więcej:)

7

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

No to ja mogę już teraz z pełną radością oświadczyć, że e-papieros pomógł mi zwalczyć nałóg. Od miesiąca nie używam już nawet elektronicznego dymka smile Najpierw zmniejszałam moc nikotyny w liquidach, aż doszło do tego, że "paliłam" wkłady beznikotynowe. Obecnie mogę stwierdzić, że jestem wolna. E-papierosa na wszelki wypadek jednak zachowam, gdyby pojawiła się jakaś podbramkowa sytuacja wink

8

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

E - papieros jest chyba jak narazie najlepszy do rzucania nałogu, tylko trzeba chęci i świadomości że chce się rzucić. E-papierosa używać wtedy kiedy już trzeba i stosować coraz rzadziej. Moja koleżanka w ten sposób ograniczyła się od papierosów:)

9

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

mi pomógł, a co najlepsze obrzydził normalne papierosy, po miesiącu palenia e spróbowałam zwykłego i po jednym zaciągnięciu wyrzuciłam

10

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

No i super dziewczyny smile Fajnie, że e-papieros Wam także pomógł rozprawić się z tym okropnym nałogiem. Od czasu odstawienia swojej e-fajki tylko raz miałam "małe załamanie" i chciało mi się puścić dymka, ale akurat zadzwonił telefon, zajęłam się rozmową i potem chęć na palenie minęła smile Ale e-p jest zawsze w pogotowiu, bo najgorsze to znów zapalić klasycznego papierosa. A jakie Wy macie e-papierosy? Ja, jak już wspominałam, używałam Cigito. Na pewno mogę wszystkim polecić, bo mnie pomógł. Najfajniejsze jest to, że jest "mało wymagający" i łatwo się go używa. No i bateria wytrzymała, dzięki czemu nie trzeba ciągle ładować.

11 Ostatnio edytowany przez marlena (2013-06-21 09:35:57)

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Ja się zastanawiam czy pomógłby mojemu tacie, który pali nałogowo, może na dzień ojca mu sprawię taki prezent
_____________
Stomatolog Bielsko

12

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Ja kupiłam swojemu tacie, w zasadzie to sam mnie poprosił bo nie ogarnia internetu smile Palił tyle, ze mi się serce krajało, więc ciesze się, zę sam chciał! Polecam epapierosy Rm1

13 Ostatnio edytowany przez Jessie (2013-07-03 08:39:29)

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Mi e-papieros pomógł w dodatku można do niego zakupić fajne smaki smile
___________
Tkaniny

Jessie

14

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Niestety e-papieros może być niebezpieczny wbrew pozorom. Co prawda nie zawiera substancji smolistych, ale zbyt wysokie stężenie nikotyny potrafi doprowadzić do utraty przytomności.

15 Ostatnio edytowany przez ol-ga (2013-06-25 22:43:33)

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

syginn trochę przesadza wink Bardzo trudno jest przedawkować nikotynę paląc e-papierosa, no chyba że ktoś liquid wypije zamiast wlać do ep tongue Poza tym są już teraz nawet takie e-papierosy, które mają licznik zaciągnięć, więc bardzo łatwo można kontrolować ilość inhalowanej nikotyny smile Taki model to np. Cigito VaVoom do kupienia w sklepie http://e-dymek.com

16 Ostatnio edytowany przez babinka (2013-07-02 14:05:55)

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Również polecam ep. Nawet dla nałogowego palacza jest to świetna podmianka
_____________
ból kręgosłupa

babinka

17

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Mnie się udało rzucić dzięki e-papierosowi. Pomógł mi wygrać z uzależnieniem psychicznym, co było nieocenione. Ale na dobrą sprawę nie znam drugiej osoby, której by pomógł tak jak mnie.

„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”

18

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

A ja znam kilka osób, którym e-papieros pomógł zerwać z nałogiem i kilka innych, które dzięki elektronicznemu dymkowi wydają teraz mniej na palenie, czują się lepiej, i lepiej wyglądają. Bo nie wszyscy sięgają po e-papierosa, aby zupełnie zwalczyć nałóg. Spora część chce w ten sposób podreperować domowy budżet, przy okazji też zdrowie. Zresztą e-palenie jest też wygodniejsze. Bo nie ma smrodku, więc można palić w domu, w aucie bez problemu smile

19

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

mi e-papierosy bardzo pomogły. nie palę już 2 lata smile

20

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Mam kolegę, który rzucił palenie z e-papierosem ale mam wrażenie że teraz uzależnił się od niego. Nigdzie się bez niego nei rusza i zachowuje się jak dla mnie jak uzależniony.
A co do zapachu z e-papierosa to nei uważam żeby go nie było, kiedyś jechałam autobusem i jedna osoba go paliła w  autobusie i fakt to był zapach ładniejszy niż papierosy ale uważam że np w publicznych środkach transportu powinien być zakazany bo nie jest on szkodliwy ale nie każdy z pasażerów musi go czuć big_smile

21

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Mam podobne zdanie. Dla mnie cały epapieros to biznes taki sam jak papierosy. Ludzie nie potrafią a może nie chcą się powstrzymać i palę je wszędzie. Ja tego nie popieram i nie rozumiem takiej mody. Ponadto słyszałam, że e-papieros to wdychanie wilgotnego dymu a co za tym idzie sprzyja to grzybicy. Nie znam nikogo, kto dzięki nim rzucił palenie. I w ogóle nie rozumiem tekstów w stylu "no nie palę, ale ep mam zawsze pod ręką". To gdzie tu sens niepalenia?

22 Ostatnio edytowany przez klaudia (2013-09-08 10:57:07)

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Otóż to. Moda na e-papierosa rozpowszechniła się. Ludzie sądzą, że mogą bezkarne dymić w każdym miejscu nie przeszkadzając innym... A jednak tak nie jest. Ja ten dym widzę i go czuję, może nie jest taki jak ze zwykłego papierosa ale jednak jest.
Moja przyjaciółka też rzuciła zwykłe a kopci co chwile e-papierosa i cały czas idzie w zaparte, że wyszła z nałogu...

gafka dobrze pisze jest to kolejny nowy biznes i nic poza tym. Wiem łatwo się mówi ale taka jest prawda, że jeżeli chcesz rzucić to rzucisz.

implanty stomatologiczne - profesjonalnie wykonane implanty stomatologiczne

23

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

E-papieros może być jeśli nie dobrym przystankiem na drodze do zaprzestania palenia, to chociaż zdrowszą alterntywą, nie ma tyle tych szkodliwych środków..

24

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Mi pomogły gumy do żucia . E-papierosy potrafią się rozładować i wtedy lipa... Jednak na pewno  warto próbować . Nie palę już 1,5 roku

25

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Moi znajomi próbowali e-papierosa, aby rzucić palenie. Niestety sie im nie udało. Potem zainwestowali w gumy antynikotynowe i plasterki, ale koniec końców po niedługim czasie i tak powrócili do nałogu. Jak dla mnie wniosek jest jeden: bez silnej woli nic nie pomoże:)

26

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Nie pomógł, a nawet zaszkodził... ALE w efekcie końcowym w sumie rzuciłam palenie ;D

27

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Ja zaczynałam od epapierosa rok temu. Wcześniej próbowałam tabletek, plastrów, gum, biorezonansu, autohipnozy - niemalże wszystkiego żeby rzucić palenie. Udawało się na tydzień i wracałam. Na urodziny zażyczyłam sobie zestaw Cigger Pro - pomyślałam że jeśli tym razem się nie uda, to przynajmniej nie wydam na to kasy. Od prawie roku nie sięgnęłam po papierosy analogowe. Aczkolwiek wciąż używam epapierosa - bo lubię sobie puścić dymka. Chociaż teraz często używam liquidów bez nikotyny. W tym czasie: moja cera znacznie się poprawiła, stan żołądka również się poprawił, w mieszkaniu mi nie śmierdzi petami tylko ładnie pachnie, ja zaoszczędziłam mnóstwo kasy, bo epalenie wychodzi mnie znacznie taniej. smile

28

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

W moim przypadku niestety nie pomógł. Chyba między innymi dlatego, że podoba mi się sama czynność palenia. W przypadku mojego taty był nieco skuteczniejszy, ale po pół roku też wrócił do tradycyjnych papierosów. Słyszałam jednak o kilku osobach, dla których okazało się to dobrym rozwiązaniem (nie wiem czy dla którejś z nich był to przystanek na drodze do rzucenia, w każdym razie na dobre skończyły ze standardowymi "fajkami").

29 Ostatnio edytowany przez Dana3717 (2017-01-06 10:29:47)

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Tabletki na rzucenie palenia - http://nicorix.p

30

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Ja na szczęście nie mam z tym problemu, ale mojej koleżance taki papieros bardzo pomógł, już tak nie smierdziała i systematycznie zmniejszała palenie.

31

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Mój znajomy kupił sobie e papierosa, ale twierdził że to i tak mu nic nie daje bo jak się w pracy zdenerwuje czy coś go konkretnie wkurzy to i tak sięga po zwykłego papierosa, phi - moim zdaniem to trzeba silnej woli albo pomocy jakiś nalepek czy czegoś wink

Gdy ktoś kocha różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby być szczęśliwym. Mówi sobie: „Na którejś z nich jest moja róża...”.

32

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Ludzie rzucili się na zakup e papierosów po wprowadzeniu zakazu palenia w miejscach publicznych,nie zastanawiając się nad tym czy one są szkodliwe dla zdrowia.Tą oleistą substancję w ciągamy jak inhalacje do płuc.Wpadliśmy z jednego nałogu w drugi. Koleżanka zaczęła od niedawna palić boli ją żołądek głowa źle się czuje, jest osłabiona. One miały pomóc w rzuceniu palenia, jest jedna zaleta tego papierosa że można go palić dosłownie wszędzie,szkoda że producenci nie wzięli pod uwagę zdrowia milionów ludzi    i nie do końca opracowali zawartość olejków.

33

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Danuta20 napisał/a:

Ludzie rzucili się na zakup e papierosów po wprowadzeniu zakazu palenia w miejscach publicznych,nie zastanawiając się nad tym czy one są szkodliwe dla zdrowia.Tą oleistą substancję w ciągamy jak inhalacje do płuc. Koleżanka zaczęła od niedawna palić boli ją żołądek głowa źle się czuje, jest osłabiona. One miały pomóc w rzuceniu palenia, jest jedna zaleta tego papierosa że można go palić dosłownie wszędzie,szkoda że producenci nie wzięli pod uwagę zdrowia milionów ludzi    i nie do końca opracowali zawartość olejków.

Mój mąż po 10 latach palenia papierosów analogowych przerzucił się na e-papierosy i od razu zauważył dużą poprawę swojej kondycji zdrowotnej. Być może Twoja koleżanka nieumiejętnie używa e-papierosa, może stosuje zbyt silne liquidy. Na pewno e-pki są lepsze od zwykłych petów, ale jak już mamy rzucać nałóg, to nie ma sensu pakować się przez to w drugi. Silna wola to nie jest coś, co jednym zostało dane, a innym nie. Każdy musi sam w sobie wypracować silną wolę.

34

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Słyszałam, że e-papierosy są tak samo szkodliwe jak zwykłe i powinno się je stosować tylko "przejściowo" żeby rzucić palenie a nie na stałe jako "zdrowszy" zamiennik.

35

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Mój mąż pali e papierosy i niby mówi, że pali mniej i lepiej mu jakoś się odzwyczajać.

36

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

mnie nie pomaga, a słuchajcie, co myslicie o terapiach antynikotynowych??

37

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Sprzedawałam e-papierosy i paliłam je ciągle. Moim zdaniem to słabo działa

38

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Ja bym ci polecala gumy do zucia nicorette. Ja sama je stosowalam jak rzucalam palenie. pierwsze myslalam ze to podpucha ale znalazlam ten lek w hurtowni Pharmavitae i naprawde pomaga smile

39

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Mój facet przerzucił się na e-palenie, z czego ja jestem bardzo zadowolona. Kupił elektroniczny papieros, najpierw na próbę, przy zakupie papierosów w trafika.pl, ale szybko przekonał się do e-palenia. Poprawiło się jego zdrowie i stan naszego portfela, ogólnie jestem na tak tongue

40

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Nie jestem zwolenniczka e-papierosow. Jak ma pomagac produkt ktory zawiera nikotyne przy rzucaniu palenia? To jest jakis paradoks. Niektorzy stosuja to jako wymowke zeby moc w miejscach publucznych bez skrepowania palic. Jak chce sie rzucic to sie rzuca a nie zamienia jedno na drugie..

41

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Jak dla mnie to wchodzenie w kolejny nałóg. E-papierosy są tak samo niebezpieczne tylko z innych powodów niż nikotyna. Niestety okaże się to po latach badań - takie testowanie na ludziach...

42

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

zgadzam się z opiniami, że sięganie po e-papierosa przy rzucaniu palenia to tylko zastępczy nałóg, ja nie mogąc sobie pomóc żadnymi tabletkami, czy nawet gumami ze względu na ich uboczne skutki dla mojego ciśnienia zdecydowałam się na pare wizyt u psychologa i Pani Kamila Szopa bardzo mi pomogła, wiadomo rzucanie nie stało się dziecinnie łatwe ale udało się i wiem, że to głównie jej zasługa

43

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Psycholog pomógł rzucić Ci nałóg? No lepszego żartu nie czytałam.

44

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Mi nie dość że nie pomógł, to jeszcze wpędził w następny nałóg - od e papierosa...

45

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Thank you so much for this arleitc, it saved me time!

46

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Selling price associated with little princess slice diamond wedding rings can vary according to the design and style and also other variables. However the best benefit is why these happens to be could be designed in different design and style you choose at low-cost. As opposed to great gemstones, most of these rocks currently being  vulnerable to concealed weaknesses and discoloration usually are low-priced whilst being brilliant siunetaulomsly.

47

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Selling price associated with little princess slice diamond wedding rings can vary according to the design and style and also other variables. However the best benefit is why these happens to be could be designed in different design and style you choose at low-cost. As opposed to great gemstones, most of these rocks currently being  vulnerable to concealed weaknesses and discoloration usually are low-priced whilst being brilliant siunetaulomsly.

48

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

I do mind the &#z&02;rabi82#8221; part of it but the truth is this child is a prodigy and has an absolutely perfect musical ear, complete with understanding of rythm, tones and color of voice necessary for such a song. I’d promote this kid from this age.

49

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

I do mind the &#z&02;rabi82#8221; part of it but the truth is this child is a prodigy and has an absolutely perfect musical ear, complete with understanding of rythm, tones and color of voice necessary for such a song. I’d promote this kid from this age.

50

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Jag vet i och för sig inte riktigt vad Cecilia Marstmlöm är, men nog ger hon ett oerhört energiskt uttryck och visst arbetar hon väldigt hårt ...

51

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Michaela, Linda and Karen, thank you so much for leaving such kind words. It was a wonderful event with Kara and Brian; they are such great couple to phohagropt, and kind family and friends to work with!

52 Ostatnio edytowany przez okolia (2016-06-10 15:30:29)

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Jeśli chodzi o elektroniczne palenia to tutaj masz napisane jak działa e-papieros. Moim zdaniem to bezpieczniejsze od zwyczajnego papierosa.

53 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2016-12-08 13:53:25)

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Jestem zdania,że lepszy jest e papieros niż nic. Jednakże jest to mniejsze zło ponieważ w pewnym stopniu również oddziałuje na nasz organizm. Jesli jednak macie palić papierosy traydycyjne czy elektroniczne to o wiele lepiej jest wybrać te drugie.

Polecam również zajrzeć sobie na tę stronę:
http://pochp.net.pl/

Możecie soboie tutaj poczytać o jednym z najważniejszych powikłań palenia papierosów. Mianowicie o pochp Dotyczy wiekszości ludzi, którzy przez dłuższy czas palili.

54

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Na początku z zapałem paliłam tylko e fajka, ale od roku leży w szufladzie i nie zamierzam go używać. E papieros tak po prawdzie nic nie daje

55

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Wydaje mi się, że e-papieros niezbyt pomaga, a w rezultacie też jest szkodliwy, jak twierdzą naukowcy. Spróbuj terapii preparatem Tabex. Mój kuzyn go stosuje i już tydzień nie zapalił papierosa. Martwi go tylko ten głód nikotynowy, który może nastąpić po rzuceniu palenia. Jednak ja wierzę w jego wytrwałość.

56 Ostatnio edytowany przez moonlite (2019-12-06 14:59:58)

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Wydaje mi się, że rzucać papierosy trzeba drastycznie - i nie stosować nic w ich miejsce

____________________________
https://multiclean.pl/

57

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Raczej nikomu e-papieros nie pomorze w rzuceniu palenia. Wiecie chociaż jakie sa efekty rzucenia palenia ? Objawy dzień po dniu mogą się zmieniać, niektóre wręcz się nasilają. Ale wszystko oczywiście z czasem mija. Rzucenie palenia nie jest prostą sprawą.  Dla zdrowia jednak warto się przemóc, odkryć w sobie silną wolę i spróbować zdobyć się na ten krok.

58

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

liquidy do e-papierosów zawierają nikotynę od której palacz jest uzależniony. Moim zdaniem z rzucaniem palenia jest tak samo jak z każdym innym nałogiem trzeba mieć silną wolę i motywację, co więcej nie robić tego dla kogoś a dla samego siebie smile

59

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Mój były miał na chwilę e-papieroska, ale czy ja wiem.. smak inny, człowiek w ogóle nie czuje, że zaciąga się nikotyną, przez co można ostro się przetrenować, jeśli wiecie, co mam na myśli. To nie dla mnie. W ogóle to udało nam się razem rzucić, ja stosowałam jakieś plastry na rzucenie palenia , a on Tabex. Mi to poszło znacznie dłużej, ale w końcu się uwolniłam. Cieszę się, że jestem wolna, bo to strasznie mnie męczylo. Szukanie pieniędzy na następną fajkę..

60

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

mnie niestety nie pomógł jednak zanim zdecydujesz się na zakup warto poczytać opinie oraz zapoznać się z efektami ubocznymi jakie wiążą się z elektronicznym papierosem

61 Ostatnio edytowany przez Mientowy (2018-12-26 15:05:11)

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

A jak wygląda kwestia palenia w toczniu? Czy te porady będą dobrym rozwiązaniem http://www.toczenforum.pl/palenie-papierosow-w-toczniu/ ?

Dobrem w dziedzinie sztuki jest to, co naśladuje przyrodę.

62

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

U mnie skonczylo sie na tym, że e-papieros mi wysiadl i nie chcąc znowu wydawac kilkuset zlotych kupilam zwykla paczke tongue

63

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

A jak ze szkodliwością tego? Obiło mi się gdzieś o uszy, że to wcale nie jest taka zdrowa alternatywa jak sie o tym mówi. Jak dla mnie w ogóle dziwne rozwiązanie, zmiana z jednego nałogu na drugi

64

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Palenie e-papierosa skonczylo sie u mnie tym, ze mi sie rozwalil i wrocilam do zwyklych tongue

65

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

e-papierosy jedyne w czym są lepsze od zwykłycj, to to, że nie śmierdzą. Są tak samo szkodliwe jak normalne papierosy i jeśli chcesz je rzucić ze względu na zdrowie to nie przerzucaj się na e-peta bo to to samo smile

66 Ostatnio edytowany przez Walewska (2019-04-11 11:53:55)

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Wydaje mi sie, że warto jest jednak e papierowa spróbować. Niektórym osobom coś takiego pomaga, niektórym nie.  Jednak przetestujecie oraz zobaczycie czy na Was dobrze wplywa czy nie. Weźcie jednak pod uwagę, ze nie jest to tak bardzo bezpieczne oraz sam e papieros może mieć niekorzystny wpływ na zdrowie.

Z tych naturalnych sposobów, polecam poczytać sobie o działaniu ziół bo wiele z nich wykazuje bardzo pomocne działanie przy rzucaniu palenia:
https://www.lekinatury.pl/pl/porady/zio … lenia.html

Co jest opisane w tym artykule.
Dobre działanie ma rozmaryn. Rozmaryn jest bogaty w olejki eteryczne, flawonoidy i kwasy wielofenolowe, dzięki czemu posiada właściwości rozgrzewające i oczyszczające. Całkiem niezły jest równiez imbir. Z punktu widzenia osób regularnie sięgających po papierosy, najważniejsze powinno być to, że imbir wykazuje działanie przeciwobrzękowe i odświeżające.

67

Odp: E-papieros - pomógł Wam?

Ja tam od razu zabierałbym się za rzucanie palenia. Mi osobiście pomogły skuteczne tabletki wspomagające rzucanie palenia.

Gdybyż to było takie proste, gdyby miłość można było leczyć jak kaca, wybić klin klinem...