Temat: Rwa kulszowa

Od dwóch tygodni zmagam się z rwą kulszową. Dopadło mnie to pierwszy raz. Pech chciał, że w tą sobotę mam wesele syna. Obawiam się, że będę miała problem z zatańczeniem choćby jednego tańca z własnym dzieckiem. Lekarz twierdził, że po tygodniu mi przejdzie, ale się mylił sad Znów się u niego pojawiłam i dał mi leki przeciwbólowe! Co mam zrobić, żeby do soboty w miarę dobrze się poruszać?

2

Odp: Rwa kulszowa

Moja mama cierpi z powodu rwy kulszowej. Twierdzi, że podczas ataku ból jest nie do zniesienia. Lekarz poradził jej zimne bądź gorące okłady oraz maści i leki doustne o działaniu przeciwbólowym. Radzi też, aby podczas ataku, o ile to możliwe, położyć się z nogami uniesionymi do góry pod kątem prostym, aby rozluźnić mięśnie. Najlepiej wypróbuj sama te metody, mam nadzieję, że któraś pomoże zmniejszyć ból.

3

Odp: Rwa kulszowa

Dziewczyny a czy są jakieś sposoby na domowe leczenie rwy kulszowej?

4 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2016-12-21 13:14:30)

Odp: Rwa kulszowa

Jest kilka . Nie szukałaś informacji w sieci? Zerknij sobie chociażby na te stronę;
http://www.kulszowa.pl/rwa/domowe-sposoby-rwe-kulszowa/

Jest tutaj dokładnie opisanych kilka sposobów leczenia rwy kulszowej domowymi sposobami. Najskuteczniejsze jest robienie sobie okładów. Jest to stary przepis, jednak obecnie wielu lekarzy sobie go poleca:
okłady z kapusty
masaże
oraz otręby i mięta

No i warto jest się zawczasu zatroszczyć o kręgosłup. Rwa kulszowa bardzo często występuje z zaniedbania.

5

Odp: Rwa kulszowa

Kiedy miałam problemy z moim kręgosłupem i rwą kulszową koleżanka poleciła mi progressclinic.pl/gdzie zdiagnozowano bardzo szybko moją chorobę i wdrożono odpowiednie leczenie. Do dziś nie odczuwam już takiego bólu. Kiedy tylko coś się dzieje zawsze wracam do mojej przychodni. Znalazłam tam profesjonalizm i uprzejmość oraz pomocną dłoń.

6

Odp: Rwa kulszowa

Najlepszy sposób jak dla mnie to posmarowanie się kremem dip hot, który rozgrzeje bolące miejsce i podziała przeciwbólowo i zapakowanie się na godzinę, dwie do łóżka, to na mnie zawsze działa