Temat: Najlepsze wypełniacze

Choć bardzo dbam o siebie, to niestety czas na mojej twarzy odcisnął już swoje piętno. Coraz poważniej skłaniam się więc ku decyzji, aby w gabinecie medycyny estetycznej poddać się zabiegowi wstrzyknięcia w bruzdy nosowo-wargowe jakiegoś dobrego wypełniacza. Wiem, że oprócz popularnego botoks i kwasu hialuronowego pojawiają się różne nowości, niemniej ja się w tym zupełnie nie orientuję, a nie chciałabym tak bardzo eksperymentować. Dlatego bardzo proszę o wszelkie uwagi, sugestie i podpowiedzi - co w chwili obecnej mogłoby się okazać najlepsze na wspomniany problem?

2

Odp: Najlepsze wypełniacze

A może tak lepiej na początek zanim podda się Pani zabiegom poważniejszym spróbować ćwiczeń twarzy. Są dostępne książki gdzie opisane są metody, jak przywrócić elastyczność skóry dzięki odpowiednim ćwiczeniom.

3

Odp: Najlepsze wypełniacze

Witam, jest mnóstwo kremów przecizmarszczkowych. Spróbowałabym najpierw czegoś mniej inwazyjnego niż wstrzykiwanie w skórę. Może jestem na to zbyt staroświecka smile

4

Odp: Najlepsze wypełniacze

Mój lekarz mi mówił, że najfajniej działa kwas polimlekowy. Dr Wasiluk twierdzi, że jego działanie jest bardzo naturalne. po wstrzyknięciu efekty pojawiają się stopniowo , przez kilka tygodni. Dzięki temu nie ma tej sztuczności, że z  dnia na dzień wygładziłaś całą twarz.

5

Odp: Najlepsze wypełniacze

Rzeczywiście, kwas l-polimlekowy wchłania sie a dopiero potem zaczyna działać "drażniąc" fibroblasty i w ten sposób zmuszając je do produkcji nowego kolagenu i wypełniania zmarszczek. ma rację ten tówj lekarz